Čo ťa čaká?

8
top firiem
6
workshopov
2
speed dateri

Vidíme sa v Bratislave

23.11.2022, 17:00, HubHub, Bratislava

O čom je Night of Chances ?

Workshopy

Workshop je pre teba príležitosťou spoznať prístupy, technológie, spôsob práce a najmä kultúru vybranej firmy. Obvykle ho vedie skúsený expert, ktorý ti odhalí niečo z kuchyne svojej firmy a umožní ti stať sa na chvíľu súčasťou jeho tímu.

Speed datingy

Pri speed datingu máš na 10 minút jedinečnú možnosť preniknúť do sveta riaditeľov firiem, resp. C-level odborníkov a porozprávať sa s nimi osobne o čomkoľvek chceš. Rozhovor je medzi štyrmi očami, takže vás nikto nebude rušiť.

Prednášky a diskusie

V diskusiách budú spoločne na horúce témy debatovať zástupcovia tých najlepších firiem. Prednášky a ich spírki ťa nenechajú ani sekundu chladnou či chladným – riešia totiž témy, ktoré ešte len budú trendy.

Afterka

Po nabitom programe si určite budeš potrebovať dopriať aj trochu odpočinku. Vezmi scojích kamošov na našu afterku! S nimi to pivo predsa chutí o trochu lepšie. Ale pozor, aby ti po nej všetky získané informácie nevyfučali. Tak poď, kúp si lístok!

Kúp si lístok .

Left Parallax Background Element
Right Parallax Background Element

Partneri .

Tvojimi lektormi budú profesionáli z najlepších firiem na trhu.

Generálni partneri:

Hlavní partneri:

Partneri:

Obsahoví partneri:

Komunitní partneri:

Ako vyzerá offline?

Už sme zabudli, ako super bolo stretávať sa na spoločných akciách. Pripomeň si, ako to vyzeralo na biznis NoCi v Bratislave pred troma rokmi.