Image Alt

O akci

Night of Chances IT je event, na kterém se na jeden večer stanou tvými lektory nejlepší lidé z praxe. Dones si svoje CV a máš možnost chytit si super job. K tomu přednášky, diskuse, speed dating a afterka s kámošema.

PŘEDNÁŠKY A DISKUSE

V diskusích budou společně na žhavé téma debatovat zástupci těch nejlepších firem. Přednášky a jejich spíkři tě nenechají ani vteřinu chladnou či chladným – řeší totiž témata, která teprve budou trendy.
Mimochodem, lístek si pořídíš na naší domovské stránce.

WORKSHOPY

Workshop je pro tebe příležitostí poznat přístupy, technologie, způsob práce a zejména kulturu vybrané firmy. Obvykle ho vede zkušený expert, který ti odhalí něco z kuchyně své firmy a umožní ti stát se na chvíli součástí jeho týmu.

Jak se přihlásím na workshopy?

Nejdříve si zakup lístek na Night of Chances IT.
Poté ti přijde POUZE potvrzovací e-mail o nákupu. Registraci na workshopy spouštíme cca 3 týdny před akcí. Pokud máš zakoupený lístek, sleduj v té době svou e-mailovou schránku. Po spuštění registrace na workshopy od nás obdržíš e-mail s linkem na formulář, přes který se budeš moci přihlásit na všechny v té době zveřejněné workshopy. Přihlas se čím dříve, zvýšíš tak svoji šanci dostat se na vybrané workshopy.

SPEED DATING

Při speed datingu máš na 10 minut jedinečnou možnost proniknout do světa ředitelů firem, resp. C-level odborníků a promluvit si s nimi osobně o čemkoli chceš. Rozhovor je mezi čtyřma očima, takže vás nikdo nebude rušit.

Jak se na speed dating můžu dostat?

Na speed dating vybíráme jen velmi motivované studenty, kteří mají zájem o práci v daném oboru a aktivně se zajímají o firmu, kde speed dater působí. Uchazeče vybíráme na základě zaslaného CV a motivace, kterou uvedou v přihlašovacím formuláři. Počet míst je omezen. Pokud tě nevybereme, nezoufej, stále máš možnost si danou osobu osobně odchytit po diskusích nebo na stánku jejich společnosti.

AFTERKA

Po nabitém programu potřebuješ dopřát hlavě trochu odpočinku. Vezmi kámoše, s nimi to pivo přece chutná o trochu lépe. Ale pozor, aby ti všechny ty získané informace nevyfučely. Tak pojď, kup si lístek.