Image Alt

Workshopy od PROFINIT

18:50 - 19:50

Biometric pattern mining .

Nejprve si vytvoříte základní sadu dat popisujících uživatelské vzorce při užívání klávesnice. Potom s naší asistencí aplikujete různé metody strojového učení a sestavíte si vlastní model rozpoznávání identity uživatele. Nakonec si navzájem porovnáte výkonnost svých modelů.

Kritéria workshopu:

Základní znalost: Python, Testing a Umělá inteligence

21:30 - 22:30

Fullstack není jen frontend a backend .

Co si představíte, když se řekne FullStack developer? Co to obnáší a jak může vypadat práce FullStack developera v Profinitu? Společně se pobavíme o tom, že FullStack nemusí být jen o jazycích a frameworcích, ale také o šiřším přehledu a podíváme se na výběr z oblastí, které se hodí FullStack developerovi znát. Na workshopu nebudeme programovat, ale zaměříme se na společnou diskuzi a témata, která si účastníci vyberou.

Jak se přihlásit na workshop ?

Nejdříve si zakup lístek na Night of Chances IT.
Poté ti přijde POUZE potvrzovací e-mail o nákupu. Registraci na workshopy spouštíme cca 3 týdny před akcí. Pokud máš zakoupený lístek, sleduj v té době svou e-mailovou schránku. Po spuštění registrace na workshopy od nás obdržíš e-mail s linkem na formulář, přes který se budeš moci přihlásit na všechny v té době zveřejněné workshopy. Přihlas se čím dříve, zvýšíš tak svoji šanci dostat se na vybrané workshopy.