Kúpiť lístok

Zatvoriť dialóg

Panelové diskusie

Kto ti objasní situáciu lepšie ako lídri v danej oblasti?
Vypočuj si rôzne pohľady na neľahké témy a zisti ako premýšľajú vedúce osobnosti firiem.

4 témy, 3 rečníci

4 témy

3 rečníci

Horúci trend alebo bublina?

Rečníci:

Michal Liday

Tatra banka

Uršula Kráľová

Slovak Telekom

Peter Virsik

Adidas

Gabriel Galgóci

AT&T

Globálna konkurencia neustále tlačí firmy do hľadania nových riešení a prístupov a to nielen k samotnému riadeniu ale aj k zamestnancom a zákazníkom. Výsledky ich snaženia sa na nás sypú v podobe neustáleho prívalu nových trendov ako agile, lean management, coaching, employer branding, content marketing, omnichanel….
Ktoré z týchto trendov sú len bublinou, ktorá po pár rokoch praskne a ktoré predstavujú pre firmy trvalé hodnoty a prinášajú zlepšenia? Oplatí sa skúšať a občas sa popáliť alebo počkať kým koncept preverí čas?
O svoje skúsenosti sa podelia 4 skúsení biznis lídri.

Diskusiu povedie:

Lukáš Bakoš

Maxman Consultants

Kam smeruje reklama?

Rečníci:

Márius Maslo

Adastra

Martin Hýrošš

Slovenská sporiteľňa

Peter Lajcha

Henkel

Klasické médiá ako televízia a print upadajú, čo sa týka sledovanosti. Každý súčasný reklamný guru musí dokonale navigovať v priestore sociálnych sietí a internetu. Čo nás však čaká, keď prestaneme používať klasické obrazovky? Personalizovaná reklama nás bude čakať v navigácii, vo virtuálnej realite, či každodenných predmetoch ako je chladnička, pračka a pod. Zadávatelia reklamy budú vedieť, ako veľmi sa vám reklama páčila podľa zvýšenia vášho tepu meraného vaším fitness náramkom.

Diskusiu povedie:

Jord Nikov

Jandl

Áno, šéfka!

Rečníci:

Alena Sochorová

Accenture

Peter Gutten

VÚB

Soňa Hanková

EY

Ženy majú dlhodobo veľmi nízke zastúpenie vo vedúcich pozíciách. Ako sa však darí tým, ktorým sa podarilo preraziť sklenený strop a riadia väčšie tímy alebo firmy? Sú ženské zbrane užitočné alebo sa oplatí skôr vzmužiť sa? Ako si ženy získavajú rešpekt v prevažne mužských kolektívoch? V čom to majú ľahšie alebo ťažšie? Je rozdiel šéfovať mužom a ženám?

Diskusiu povedie:

Veronika Pizano

.týždeň

New business models (ENG)

Rečníci:

Dávid Gawlowski

Accenture

Marco Kamerling

Swiss Re

Alexander Montchovsky

Amazon

Greater personalisation of products, reuse and recycling of products, sharing resources, paying for service instead of buying, those are just few of the business models that are currently trending in the global market. Many services do not charge directly the customer but earn through advertising. What other innovative business models will surprise us in the future?

Diskusiu povedie:

Silvio Michal

Know How Online s.r.o.

Ján Cifra vs. Sajfa

Love brand vs. personal brand

Rečníci:

Ján Cifra

Websupport

Matej Cifra

Fun Radio

Ako vybudovať značku, ktorú budú ľudia milovať?
Websupport už dávno nie je iba firma charizmatického lídra, jeho sila spočíva v budovaní značky zdola, od spokojných zamestnancov a zákazníkov. Aj vďaka tomu sa stal v slovenskom biznise nepochybne love brandom. Ján Cifra, jeho riaditeľ, príde challengovať svojho mediálne známejšieho brata Sajfu, ktorý je brandom sám o sebe. Budú sa rozprávať na tému marketingu a budovania brandu.
Budú spolu súhlasiť alebo sa súrodenecky povadia?

Diskusiu povedie:

Sajfa