Round Tables | Night of Chances – Business Bratislava 2019

Round Tables

Počas 45tich minút máš možnosť dozvedieť sa o danej téme viac od jej moderátora a ďalších spoludiskutujúcich pri jednom okrúhlom stole.

Počet miest pre daný stôl je limitovaný na 8-10 účastníkov. Je dobré sa vopred registrovať, aby sa ti ušlo miesto. Registrácia PRÁVE PREBIEHA a k nej nám nepotrebuješ zaslať životpis. 😉 Link na prihlásenie dostaneš v e-maile s lístok na NOC.

CV

[20:40-21:25] Klimatické zmeny a ich vplyv na svetovú ekonomiku

Swiss Re

Michal Okal – Head Business Coordination Facultative, Vice President at Swiss Re

Michal Okál •Leading teams responsible for:

-Facultative Reinsurance business portfolio administration and underwriting support

-Mostly Property, Casualty and Engineering lines of business

-Focus on department strategy, vision, budget, people development, workload management, stakeholder management and cross-functional collaboration

•Joined Swiss Re 7 years ago in 2012. Prior to that studied at university and worked part-time at language school, did an internship at Ministry of Foreign Affairs in 2011 and student exchange Erasmus at Complutense University in Madrid

•Master's degree in International Relations/Diplomacy at Matej Bel University in Banska Bystrica, Faculty of Political Science and International Relations, graduated in 2012


Téma:

[20:40-21:25] Learning revolution – Hra a kreativita ako súčasť firemného vzdelávania

Henkel

Martina Hudáková – Training & Development Expert

Gamifikácia - prvky hry vo firemnom vzdelávaní sú z pohľadu HR vynikajúcim prostriedkom na rozvoj a vzdelávanie zamestnancov.

Gamifikačné vzdelávanie vytvára prostredie pre hru, tvorivosť a zábavu a podnecuje tak pozitívne pocity, ktoré proces odmeňovania v hrách zanecháva. Tvorivosť je často vnímaná ako nástroj sebarealizácie človeka, samotný proces kreativity môže prinášať nové produkty, ale hlavne nové riešenia problémov.

To je presne to, čo dnešný business potrebuje.


Téma:

[20:40-21:25] Budúcnosť na vlne inovácií

Accenture SK

David Gawlowski – Management Consulting Senior Manager

V diskusii sa zameriame na využitie technických a businessových inovácií pre úspech firiem na trhu, rozvoj firemnej kultúry, produktivity a zvýšenie našej relevancie na trhu práce. Povieme si aj o tom, akú rolu majú v tomto procese konzultanti.


Téma:

Lístky

Early Bird
do 22.9.

Lístok za
5€!

Regular
do 6.10.

Lístok za
9€!

Late
do 9.10.

Lístok za
14€!
  Kúpiť lístok