Kúpiť lístok

Zatvoriť dialóg

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Prihlasovanie na speed dating bolo UKONČENÉ 18.3.

CV

Dr. Dietmar Weigt

ZF Slovakia a.s.

Board Member

Dr. Dietmar Weigt sa narodil v roku 1968 v Bonne v Nemecku. Je držiteľom titulu PhD. v odbore strojné inžinierstvo z univerzity v Bochume a titulu MBA z univerzít v St. Gallen a Aachene. V koncerne ZF Friedrichhafen AG pracuje od roku 1999, pričom prešiel rôznymi pozíciami v oblasti výroby a technológie. Zodpovedal za plánovanie a rozbeh závodu v Leviciach. Na Slovensku žije a pracuje od roku 2007. Ženatý, 3 deti. Nadšenec elektronických prístrojov, fanúšik Schalke 04 a bývalý hráč stolného tenisu.


Linkedin: https://www.linkedin.com/in/dr-dietmar-weigt-11b5513b


Viac informácií

Christian Classon

Jaguar Land Rover

Body in White Technology Manager

Dagmar Wittgrúberová

Volkswagen Slovakia

vedúca oddelenia Personálna starostlivosť

Dagmar Wittgrúberová pracuje vo Volkswagen Slovakia od roku 1992. Od začiatku sa venuje personálnej starostlivosti, v rámci ktorej pôsobila na rôznych pozíciách ako personálny rozvoj, starostlivosť o manažment, stratégia a rozvoj organizácie. V rokoch 2012-2015 absolvovala pracovný pobyt v materskej spoločnosti VW AG vo Wolfsburgu. Aktuálne je vedúcou oddelenia personálna starostlivosť vo Volkswagen Slovakia v Bratislave.


Viac informácií

Andrea Brániková

Brose Prievidza, spol. s.r.o.

Recruiter for automotive development center

Mgr. Andrea Brániková je absolventkou Trnavskej univerzity v Trnave, odbor psychológia. Už počas štúdia pracovala u viacerých zamestnávateľov a nadobúdala praktické skúsenosti. Po štúdiu začala pracovať na personálnom oddelení pre americkú spoločnosť TRW v Novom Meste nad Váhom. V súčasnosti pracuje v nemeckej spoločnosti Brose Prievidza a venuje sa výberu zamestnancov pre R&D, ktoré zažíva aktuálne veľký nárast otvorených pozícií. Je to priateľská, energická mladá pani so zmyslom pre humor.


Viac informácií