Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Svoju motiváciu a výber napíš Blanke na email: blanka.nohynkova@nexteria.sk

CV

Pavel Mík

ABB

Country Business Director

Pavel Mík pôsobí v ABB Slovensko na pozícii Country Business Director od 1.2.2018. Do začiatku roka 2018 pôsobil ako manažér CZOPC pre BU PGGA v Trutnove. Za 20 rokov pôsobenia v ABB zopovedal tiež za trutnovskú prevádzkovú jednotku Regional Focused Factory, za realizáciu globálnych projektov divízie Power Products, za oblasť supply managementu, logistiky, informačných systémov, finančého a obchodného kontrolingu. Pavel Mík absolvoval Fakultu strojného inžinierstva Vysoké učení technické v Brne a je držiteľom titulu MBA z Thunderbird, The School of International Management vo Phoenixe v USA.


Viac informácií

Andrea Brániková

Brose Prievidza

Recruiter for automotive development center

Mgr. Andrea Brániková je absolventkou Trnavskej univerzity v Trnave, odbor psychológia. Už počas štúdia pracovala u viacerých zamestnávateľov a nadobúdala praktické skúsenosti. Po štúdiu začala pracovať na personálnom oddelení pre americkú spoločnosť TRW v Novom Meste nad Váhom. V súčasnosti pracuje v nemeckej spoločnosti Brose Prievidza a venuje sa výberu zamestnancov pre R&D, ktoré zažíva aktuálne veľký nárast otvorených pozícií. Je to priateľská, energická mladá pani so zmyslom pre humor.


Viac informácií

Michal Kucej

Slavia Production System

Riaditeľ divízie Engineering a člen predstavenstva

Vyštudoval strojnícku priemyslovku vo Zvolene a Materiálovo- Technologickú Fakultu STU v Trnave.

V spoločnosti Slavia Production Systems a.s. ( predtým SLAVIA TOOLS a.s.) so sídlom v Detve pracuje od roku 2001.

Začínal ako programátor CNC obrábacích strojov, neskôr ako vedúci oddelenia CAD/CAM, následne vedúci oddelenia konštrukcie prípravkov.

Od roku 2010 pôsobil ako viceprezident spoločnosti pre oblasť inžinierskych činností. V roku 2012, kedy sa spoločnosť stala súčasťou skupiny Chropyňská Group a.s. , pôsobí ako riaditeľ Divízie Engineering.

Zodpovedá za obchod a vedenie projektov pre strategických zákazníkov napr.: BMW, Škoda, Honda, Magna, Bombardier.

Plynule hovorí anglicky a nemecky.


Viac informácií