Večer s Orange
26.10.2021
Pridať do kalendára
dhms
00:07:38:17

Program

Veronika Cifrová Ostrihoňová
ModerujeŠtevo Eisele
[ Stream 1 ]

Main Stage

18:00-19:00panelová diskusia
Ako sa transformuje firma s 1200 zamestnancami?
18:00-19:00panelová diskusia
Ako sa transformuje firma s 1200 zamestnancami?

Hostia:

Peter Ondrovič

Corporate Project Manager

🔸 Pôsobí v Orange na úseku stratégie a riadi významné strategické projekty v oblasti produktov a sietí. Venuje sa podpore programov s cieľom doručiť transformačné vízie. V spoločnosti pracuje od roku 2010, pracoval na viacerých oddeleniach v roli inžiniera platforiem a služieb a business analytika. Rád sa zapája do aktivít v oblasti podpory a rozvoja zamestnancov.

Mária Michálková

Project Manager

🔸 V spoločnosti Orange Slovensko riadi projekty od roku 2015. Spolupracuje na transformačných programoch, pri rozširovaní agilných spôsobov dodávky, podieľa sa na tvorbe metodík v oblasti portfólio manažmentu a vedie odborné školenia. V minulosti sa projektovému riadeniu venovala v sfére bankovníctva.

Otázky SlidoPolls Slido
19:00-20:00webinár
Ako sa zmenilo správanie zákazníkov počas korony?

Eva Kováčová

B2C Customer Care Manager

🔸 Po predchádzajúcich skúsenostiach v bankovníctve a poisťovníctve je v súčasnosti zodpovedná za zákaznícky servis pre B2C zákazníkov. Jej hlavným cieľom je zlepšovanie zákazníckej podpory prostredníctvom telefonickej komunikácie, zvyšovanie zákazníckej spokojnosti a podpora predaja Orange služieb. Sama hovorí, že pôsobením na aktuálnej pozícii sa jej plní profesionálny sen – byť súčasťou medzinárodného pracovného prostredia s globálnym dosahom na kvalitu komunikácie a tým aj života ľudí. Počas webináru bude hovoriť o tom, ako korona ovplyvnila správanie zákazníkov vo vzťahu k používaniu služieb a čo to znamenalo pre procesy v Orange.

Otázky SlidoPolls Slido
20:00-21:00webinár
Budúcnosť televízie

Karol Flak

TV (Marketing) Expert

🔸 Karol je odborník v oblasti produktového a strategického marketingu a projektového manažmentu v oblasti telekomunikačných, televíznych a obsahových služieb. Má mnohoročné skúsenosti s doručovaním a marketingom inovatívnych služieb pre renomované lokálne aj globálne spoločnosti ako Orange, M7, Towercom, Xerox/ACS, LogicaCMG/CGI, Anasoft a iné. Na projekte Orange TV pracuje od roku 2017.

Peter Antal

TV špecialista

🔸 Peter sa venuje 15 rokov vývoju TV platformy a video head-endu - teda kontribúcii a distribúcii televízneho signálu, TV aplikácií a služieb. Či už cez FTTH (fiber pripojenie) alebo OTT (teda teda televízia cez internet).

Martin Lednár

Manažér tímu inžinierov servisných platforiem

🔸 Martin je zodpovedný za bohatý zoznam vecí, napríklad za vývoj a TV platforiem, TV aplikácií a služieb a video head-endu, loT produktov, SMS Centra, MMS Centra, prepaid platformy a ďalších servisných platforiem. Spolu s kolegami počas webináru preberú budúcnosť televízie - kde bola pred pandémiou, kde je dnes a kam smeruje.

Otázky SlidoPolls Slido

Táto stránka používa cookies 🍪 pre váš lepší online zážitok.