Večer s Accenture
16.6.2021
Pridať do kalendára
dhms
00:00:00:00

Program

lucia stellerova
ModerujeŠtevo Eisele, komentátor a moderátor
[ Stream 1 ]

Main Stage

18:00-19:00 panelová diskusia
ÚSPEŠNÉ TECHNOLOGICKÉ PROJEKTY SÚ VYSTAVANÉ NA ĽUĎOCH
18:00-19:00 panelová diskusia
ÚSPEŠNÉ TECHNOLOGICKÉ PROJEKTY SÚ VYSTAVANÉ NA ĽUĎOCH

Spíkri:\ Lucia SKRAKOVÁ, HR Program Manager + Inclusion & Diversity Lead

Lucia pracuje v Accenture 17 rokov, väčšinu času ako projekťáčka – od analytičky, konzultantky pre oblasť telekomunikácií až po projektovú manažérku IT a HR projektov. V posledných rokoch pôsobí na HR oddelení, kde riadi HR programy pre náš región. Primárne sa zaoberá zamestnancami – ich spokojnosťou, duševným zdravím, angažovanosťou, rozvojom a pod. Má zároveň to šťastie, že vo svojej druhej pozícii slovenského Accenture lídra pre inklúziu a diverzitu môže realizovať aktivity z oblastí, ktoré sú blízke jej srdcu a hodnotám – podpora rovnosti príležitostí žien a mužov, podpora znevýhodnených skupín či zamestnancov, ktorí sú rodičmi.

Maroš ČUCHTA, Head of Danubia Advanced Technology Center in Bratislava

Maroš pracuje v Accenture na Slovensku viac ako 20 rokov v rôznych pozíciach v oblasti dodávky IT projektov, hlavne pre medzinárodných klientov. V súčasnosti je zodpovedný za celú prevádzku technologického centra Accenture v Bratislave. Je tiež zodpovedný za rozvoj ľudí v oblasti projektového riadenia a dodávok IT projektov.

Otázky SlidoPolls Slido
19:00-20:00webinár
LiDAR - WILL SAVE THE DAY

Na tomto webinári sa naučíš, ako sa používa LiDAR pri prevencii požiarov v Kalifornii. Dozvieš sa, aké technológie a prístupy sa používajú a Marcel ti tiež ukáže, ako vieš pracovať s LiDAR dátami v Pythone.

Spíker:\ Marcel SÝKORA, Senior Developer

Marcel Sýkora má za sebou viac ako 10 rokov v spoločnosti Accenture. Je vývojár, architect a Scrum Practioner s bohatými skúsenosťami s Java, Scala, Python či AWS. Minulý rok intenzívne pracoval na projektoch s machine learning-om, computer vision a video analytikou.

Otázky SlidoPolls Slido
20:00-21:00webinár
PRÍBEH DÁT: NA POVRCHU A POD POVRCHOM

Dáta sú všade okolo nás, ale prečo sú dôležité a čo sa s nimi dá robiť? Vladimír Mihálik nám priblíži hlavné výzvy a trendy pri spracovávaní dát, ako aj dôležitosť Cloudu. Pozrieme sa ako vyzerá dátový projekt, kto na ňom robí a aké technológie sa pritom využívajú. Na praktickej ukážke si ukážeme využitie dát doma, ale aj to, ako s dátami pracujeme v Accenture.

Spíker:\ Vladimír MIHALIK, Azure Data Platform Modernization Lead

Veľkú časť svojej kariéry pracoval s dátovou analýzou a finančným reportingom. Posledné roky sa podieľal na projektoch zameraných na transformáciu procesu spracovania dát so zameraním na koncového užívateľa pomocou moderných Business Intelligence nástrojov. V Accenture sa špecializuje na dátové projekty s použitím najmodernejších cloudových nástrojov pre klientov po celej Európe. Je súčasťou budovania lokálneho Data Hub-u pre platformu Microsoft. V súkromí sa momentálne venuje hlavne rodine, keďže má dve malé dcérky. Ak mu nejaký voľný čas zostane, rád ho vyplní hrou dobrej Grand stratégie.

Otázky SlidoPolls Slido

Táto stránka používa cookies 🍪 pre váš lepší online zážitok.