Program

Terezia Dominika Lukacova
ModerujeTerézia Dominika Lukáčová
[ Stream 1 ]

Main Stage

18:00 - 19:00diskusia
Panelová diskusia | Aké schopnosti si žiada rok 2022?
18:00 - 19:00diskusia
Panelová diskusia | Aké schopnosti si žiada rok 2022?

Aké schopnosti sa dnes vo firmách cenia a aké budú potrebné zajtra? Ktoré schopnosti sú vítané u rôznych generácií? Odpovedať na tieto otázky budú tí najpovolanejší, šéfovia výzmaných firiem pôsobiacich na Slovensku.

Hostia:

Gabriel Galgóci

Riaditeľ prevádzky klientskej siete a generálny riaditeľ pre Slovensko, AT&T

Gabriel začal svoju kariéru v spoločnosti AT&T v roku 1999 ako projektový manažér zodpovedný za koordinovanie poskytovaných služieb pre lokálnych klientov na Slovensku. Počas svojej profesionálnej kariéry v spoločnosti AT&T zastával viacero pozícií v oblasti riadenia v rámci oddelenia Global Managed Services.

V súčasnosti riadi tím sieťových odborníkov nachádzajúcich sa vo viacerých centrách na Slovensku, Spojených štátoch amerických, Českej republike, Belgicku, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Dánsku, Holandsku, Rakúsku a Indii, ktorí zabezpečujú implementáciu a správu sieťových služieb pre najväčšieho zákazníka spoločnosti AT&T na svete.

Nezávislá porota zložená zo slovenských novinárov a členov profesijných združení mu v októbri 2018 udelila titul IT osobnosť roka za odborné a manažérske úsilie, prínos k zvyšovaniu vzdelanosti v oblasti informačných technológií a telekomunikácií.

V roku 2019 mu bolo udelené ocenenie AT&T Business Diamond Club, ktoré každý rok získa len 2 % najlepších zamestnancov AT&T.

Michaela Kršková

Chief Innovation Officer, Úrad vlády Slovenskej republiky

Michaela Kršková je poverená Chief Innovation Officer a na Úrade vlády zodpovedá za dizajn politík v oblasti výskumu a inovácií ako aj investície vo výške 630 mil. zo slovenského Plánu obnovy. Takmer desať rokov žila v zahraničí a venovala sa primárne rozvojovým a ekonomickým témam s dôrazom na nové technológie. Po návrate na Slovensko spoluzakladala fondy rizikového kapitálu a populárne startupové podujatie Startup Awards (teraz známe pod značkou FTRNW). Pôsobí ako členka medzinárodného expertného panelu pre desaťmiliardový investičný nástroj Európskej komisie zameraný na technologické firmy s veľkým rastovým potenciálom. Vyštudovala univerzitu v americkom Princetone a na Graduate Institute v Ženeve. Rok pracovala v Ugande pre mimovládnu rozvojovú organizáciu Africare.

Palo Luka

Chief Operating Officer, ESET

Palo Luka pôsobí ako operačný riaditeľ, Chief Operating Officer, spoločnosti ESET. Okrem riadenia sa venuje aj strategickým investíciám. Je IT profesionálom s viac než 20-ročnými skúsenosťami z odboru kybernetickej bezpečnosti. Bol tiež šesť rokov riaditeľom technologickej divízie.

Palo Luka vyštudoval odbor softvérové inžinierstvo na FEI STU. V spoločnosti ESET začal ako programátor ešte počas vysokej školy. V roku 2008 sa stal súčasťou top manažmentu firmy ako riaditeľ pre-IT. Vo firme ESET zažil prerod z malej lokálnej firmy na globálnu spolčnosť s vyše tisíc zamestnancami, jej rozmach do zahraničia, prudký rast a z neho vyplývajúce krízy riadenia. Za takmer 20 rokov v ESETe nazbieral množstvo cenných skúseností.

Pýtaj sa cez SlidoVyplň našu anketu

Táto stránka používa cookies 🍪 pre váš lepší online zážitok.