Round Tables | Night of Chances – Finance Bratislava 2020

Round Tables

Počas 45tich minút máš možnosť dozvedieť sa o danej téme viac od jej moderátora a ďalších spoludiskutujúcich pri jednom okrúhlom stole.

Počet miest pre daný stôl je limitovaný na 5-8 účastníkov. Je dobré sa vopred registrovať, aby sa ti ušlo miesto a nie je potrebné nám zaslať tvoj životopis. Prihlasovanie PRÁVE PREBIEHA a trvá až do podujatia alebo vybookovania miest.

CV

How do we benefit from our ultra-flexible working time "Own The Way You Work"?

SwissRe

Dominika Beber, Senior Team Leader Accounting,

Can you imagine that you have morning coffee with your friends and hit the gym at 4 pm, but you still have full productive working day where you can easily manage all your tasks and meetings? This is just one example of how you can manage your working time within our On The Way You Work programme. Join us for a discussion to learn more.


Leadership Trainee Program - Finance ako dobrý základ pre krosfunkčnú kariéru

Novartis

Monika Petrášová, Commercial Leadership Trainee

Študuješ alebo si vyštudoval financie ale nie si si istý, či si si vybral dobre? Neteší ťa predstava, že najlepšie roky života stráviš vo finančnom shared service centre? Existujú aj iné možnosti ako naložiť s finančným zameraním. O jednej zaujímavej sa s vami rada pozhováram a pozdieľam moje skúsenosti. Navyše ak k tomu pridáš hlbší zmysel = zachraňovať a predlžovať ľudské životy, môže byť ešte zaujímavejšia.


Ako sa nestratiť v korporátnej džungli?

Adient

Barbora Záhradníková, Senior HR Manager/BBC Leader

Premýšľaš po nociach, či ťa s tvojim nekonformným zmýšľaním a nezávislou attitude korporát neudusí? Chceš zvládnuť všetky pracovné povinnosti a pritom ostať sám či sama sebou? Poď na náš workshop a my ti ukážeme, ako sa dá pekne využiť nekonformné zmýšľanie v štruktúrovanej organizácii a nezapredať pritom svoju unicorn dušu korporátnemu Sauronovi.


Téma:

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
do 23.2.

Lístok za
6€!

Regular
do 8.3.

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Late
do 25.3.

Lístok za
14€!