Workshopy | Night of Chances – Finance Bratislava 2020

Workshopy

60 alebo 90 minút , počas ktorých si môžeš overiť svoje vedomosti riešením reálnych zadaní z praxe firiem a získať cenné rady od skúsených expertov.

Ako vyzerá workshop na NOCi?
Workshop je pre teba príležitosťou spoznať prístupy, technológie a najmä kultúru vybranej firmy. Workshop obvykle vedie skúsený expert, ktorý ti odhalí zákulisie kuchyne svojej firmy a umožní ti stať sa na chvíľu súčasťou jeho tímu.

Ako sa prihlásim na workshopy?
Po zaregistrovaní ťa v čase spustenia prihlasovania na workshopy budeme emailom informovať. Ideálne je registrovať sa a následne sa prihlásiť čo najskôr, nech máme dostatok času priradiť ťa.

Počet miest na jednotlivom Workshope je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Hlavné kolo prihlasovania začína už 20.02.2020.

CV

XL Workshopy, 90min

Viac informácií už čoskoro! ()

Workshopy, 60min

How to combine a case study, teamwork & fun? Find out with Dell Technologies! (EN)

Come and work on a real case study with us. Analyse the current market conditions as well as our internal financial and strategic positions in order to make a decision on how to approach the standing opportunities we get to face day to day. Come join us and make the best of your skills.

Required skills: Finančná analýza - Intermidiate

Staň sa na 60 minút reálnym audítorom (SK)

Spoznaj na vlastnej koži výzvy, s ktorými sa v praxi denne stretávame vo svete auditu a vyskúšaj si prácu audítora na 1 hodinu. Dostaneš priestor na praktickú identifikáciu rizikových a neobvyklých transakcií a zistíš, aký vplyv majú na finančné výkazy spoločnosti. Po celý čas ti budú sekundovať naši skúsení kolegovia z oddelenia auditu.

Potrebné skills: Erazmus

IT vs Finance: Will IT steal finance jobs? (EN)

How do new technologies impact our daily life? How will they shape companies and organizations? This workshop will walk you through the application of Blockchain, robotics and other transformation technologies in the finance world. We will show you a real life example of how finance and IT can work together towards a better future.

Required skills: Pracovné skúsenosti - Beginner

()

()

()

()

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
do 23.2.

Lístok za
9€!
  Kúpiť lístok

Regular
do 8.3.

Lístok za
14€!

Late
do 25.3.

Lístok za
19€!