Workshopy | Night of Chances – Finance Bratislava 2020

Workshopy

60 alebo 90 minút , počas ktorých si môžeš overiť svoje vedomosti riešením reálnych zadaní z praxe firiem a získať cenné rady od skúsených expertov.

Ako vyzerá workshop na NOCi?
Workshop je pre teba príležitosťou spoznať prístupy, technológie a najmä kultúru vybranej firmy. Workshop obvykle vedie skúsený expert, ktorý ti odhalí zákulisie kuchyne svojej firmy a umožní ti stať sa na chvíľu súčasťou jeho tímu.

Ako sa prihlásim na workshopy?
Po zaregistrovaní ťa v čase spustenia prihlasovania na workshopy budeme emailom informovať. Ideálne je registrovať sa a následne sa prihlásiť čo najskôr, nech máme dostatok času priradiť ťa.

Počet miest na jednotlivom Workshope je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Hlavné kolo prihlasovania beží od 20.02.2020.

CV

XL Workshopy, 90min

How would you increase the net income of Swiss Re in challenging market conditions? (EN)

Accept this challenge and step into the shoes of the Chief Financial Officer at Swiss Re. You will get the chance to analyse our latest financial statements of 2019 including previous years. Can you manage to achieve this without changing the prices and revenues? Join us for this interactive workshop and get to know our financial experts.

Required skills: Financial analysis - beginner

Let’s fight financial & economic crime together (EN)

Did you know that the amount of money laundered every year is estimated between $600 billion and $1.5 trillion? Join us for our interactive workshop and we will give you a closer insight into financial and economic crime prevention. We will walk you through a bank customer’s life cycle and you will get a first-hand chance to combat money laundering and terrorist financing.

Language: EN - Intermidiate

Workshopy, 60min

How to combine a case study, teamwork & fun? Find out with Dell Technologies! (EN)

Come and work on a real case study with us. Analyse the current market conditions as well as our internal financial and strategic positions in order to make a decision on how to approach the standing opportunities we get to face day to day. Come join us and make the best of your skills.

Required skills: Finančná analýza - Intermidiate

Staň sa na 60 minút reálnym audítorom (SK)

Spoznaj na vlastnej koži výzvy, s ktorými sa v praxi denne stretávame vo svete auditu a vyskúšaj si prácu audítora na 1 hodinu. Dostaneš priestor na praktickú identifikáciu rizikových a neobvyklých transakcií a zistíš, aký vplyv majú na finančné výkazy spoločnosti. Po celý čas ti budú sekundovať naši skúsení kolegovia z oddelenia auditu.

Potrebné skills: Erazmus

IT vs Finance: Will IT steal finance jobs? (EN)

How do new technologies impact our daily life? How will they shape companies and organizations? This workshop will walk you through the application of Blockchain, robotics and other transformation technologies in the finance world. We will show you a real life example of how finance and IT can work together towards a better future.

Required skills: Pracovné skúsenosti - Beginner

How to prevent & eliminate errors in financial accounting & reporting? (EN)

How to make sure that your financial statements are accurate? Be up for the challenge and find out more on what it means to maintain a strong corporate governance and mechanisms aiming your business. Challenge yourself as well as us in our workshop and tell us how would you handle various situations in financial reporting. Sign up for our workshop and learn more.

Required skills: Finanancial analysis - Intermidiate

Agile job, here I come! (EN)

Did you know that stand-up meetings are 34% shorter than their sit-down counterparts? Do you want to experience how a day at ING looks like and why we work the way we do? Join us for this unique opportunity to simulate a day at ING in just 60 minutes and play a lot of games too!

Vieš, ako vyzerá bežný deň v slovenskej IT firme, ktorá pôsobí globálne? (SK)

Možno už si od niekoho počul, ako to chodí v domácej firme, ktorá má globálny outreach. Načo však čerpať info z druhej ruky, keď ich môžeš mať priamo z prvej - priamo od nás. Naši ľudia ti povedia, ako vyzerá bežný deň v IT firme ako je Resco. Ako prebieha spolupráca s oddeleniami po celom svete. Dozvieš sa, kto sa u nás uplatní, ako funguje náš sales proces a k čomu celý náš biznis vlastne smeruje. Dozvieš sa aj prečo si ceníme odhodlanie a motiváciu, čo pre to robíme a ako to pre porovnanie funguje v iných firmách. Na všetky tieto a mnohé ďalšie otázky ti rada odpovie fajn partia z Resca.

Praktické insighty do farmaceutického biznisu (SK )

Vieš, ako môže stratégia uvedenia lieku na trh ovplyvniť budúcnosť pacienta? Plány, stratégia, taktika, budgety - všetko spolu musí ladiť. Je to celá veda. Dôležité je však nezabúdať, že na konci toho celého je vždy pacient. Študuješ financie a premýšľaš, či to bola správna voľba? Budíš sa na nočné mory o tom, že najlepšie roky života stráviš v nejakom finančnom shared service centre? Nevešaj hlavu! Na našom workshope zistíš, že existujú aj iné a finančne veľmi zaujímavé možnosti, ako naložiť s tvojimi skills. Prihlás sa k nám!

Potrebné skills: Pracovné skúsenosti - Intermidiate

How to rule & roll in the corporate world? Project management is the key! (EN)

How to make sure that your services are delivered in the right way and you provide the real value against the standing business opportunities? Are project targets aligned in line with the company's strategic goals? Register for our workshop and we will show you how to become a successful and well-paid project manager. Come and join us, will you?

Required skills: EN - Intermidiate

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
do 23.2.

Lístok za
6€!

Regular
do 8.3.

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Late
do 25.3.

Lístok za
14€!