Speed dating | Night of Chances – Hi-Tech Bratislava 2019

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš, je len na tebe.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Hlavné kolo prihlasovania PRÁVE PREBIEHA do 27.10.2019.

CV

Andrea Brániková

Brose Prievidza

Recruiter for automotive development center

Mgr. Andrea Brániková je absolventkou Trnavskej univerzity v Trnave, odbor psychológia. Už počas štúdia pracovala u viacerých zamestnávateľov a nadobúdala praktické skúsenosti. Po štúdiu začala pracovať na personálnom oddelení pre americkú spoločnosť TRW v Novom Meste nad Váhom. V súčasnosti pracuje v nemeckej spoločnosti Brose Prievidza a venuje sa výberu zamestnancov pre R&D, ktoré zažíva aktuálne veľký nárast otvorených pozícií. Je to priateľská, energická mladá pani so zmyslom pre humor.


Viac informácií

Daniel Sirtoli

Mahle Behr

Head of HVAC development

Professional with 30 years of developing a career in automotive mainly for Technical & Customer centres as well in Operations with good understanding of HVAC automotive business at the global level.


He enjoys to work in a multicultural environment (US, German, Chinese, Japanese, French, Polish, Slovak) or with key players in the automotive field like BMW, VW, Audi, Porsche, Volvo, Toyota, Honda, Fiat, Ferrari, Maserati, Opel, GAZ.


Effective leader with very good interpersonal and communication skills that inspire employees to achieve excellent results and giving them space to act.


Viac informácií

Lístky

Regular
do 6.11.

Lístok za
5€!
  Kúpiť lístok

Late
Na mieste

Lístok za
7€!