Prednášky | Night of Chances – IT Bratislava 2020

Prednášky

Rozšír si vedomosti na odborných prednáškach, na ktorých sa s tebou experti podelia o svoje skúsenosti a rady v danej oblasti.

Pavol Lupták

CEO and owner Nethemba

[17:30-18:00] Prednáška

Ako hacknúť štát

Pavol Lupták je človek, ktorého v IT komunite netreba nejako zvlášť predstavovať. Pre všetkých ostatných je to ten týpek, čo dokázal hacknúť bájnu a “nepriestreľnú” eKasu. Vlastní a šéfuje IT security firme Nethemba, ktorá sa špecializuje na bezpečnostné audity, penetračné testy, sociálne inžinierstvo a digitálnu forenznú analýzu. Je takisto spoluvlastníkom Hacktrophy, čo je IT security platforma, ktorá využíva potenciál komunity etických hackerov. Paľo je nielen macher v tom, čo robí, ale aj skvelý spíker a inšpiratívna osobnosť. Poďte si vypočuť a vyspovedať človeka, ktorý hackuje štát, aby vylepšil jeho fungovanie!


Martin Bujňák

co-Founder, Capturing Reality

[19:20-19:40] Prednáška

Ako vzniká z fotiek 3D model

Fotografia je dnes široko dostupná. Ukrýva farby, spomienky, emócie, príbehy. Vzniknú ich desiatky miliónov denne.

V tejto prednáške ukážem, že fotografia schováva viac než len, technicky povedané, farebné bodky. Ukážem, ako z fotografie možno ľahko vytiahnuť vysoko presný troj rozmerný model sveta, na ktorý sa fotograf cez objektív pozeral.


Ján Masaryk

co-Founder, MAKERS, s.r.o.

[20:00-20:20] Prednáška

Vízia inteligentného mesta či regiónu

Predstavíme si kľúčové výzvy a predpoklady úspešného budovania inteligentného mesta/regiónu, primárne z pohľadu Internetu vecí a Dátovej analytiky. Budeme sa tiež venovať aktuálnej situácii na Slovensku, uvedieme zopár zaujímavých príkladov implementácií či prototypov a preberieme si potrebné kroky pre úspech Slovenska v oblasti Inteligentného mesta.


Juraj Rosa

Founder of Habitable.co

[22:30-23:00] Prednáška

Kreatívne riešenie problémov. Akýchkoľvek.

Len ikonickí dizajnéri môžu vytvoriť produkt, ktorý sa nedá používať. Ak do tejto kategórie nepatríte, urobíte lepšie, ak sa naučíte svetoznámu metódu na kreatívne riešenie problémov Design Thinking. Prídťe, pretože vďaka dizajnovému mysleniu môžete zmeniť svoj biznis, tím, či dokonca život. Budete tvoriť lepšie produkty, budete efektívnejší a svoj kreatívny potenciál využijete naplno.


Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
už len do 23.2

Lístok za
6€!

Regular
do 6.3.

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Late
do 11.3.

Lístok za
14€!