Panelové diskusie | Night of Chances – IT Bratislava 2020

Panelové diskusie

Kto ti objasní situáciu lepšie ako lídri v danej oblasti? Vypočuj si rôzne pohľady na neľahké témy a zisti ako premýšľajú vedúce osobnosti firiem.

aktuálne témy, inšpiratívni rečníci

aktuálne témy

inšpiratívni rečníci

[18:00 - 19:00] Hlavná panelová diskusia

Sú big data hybnou silou pokroku?

Rečníci:

Gabriel Galgóci

Country General Manager, AT&T

Tomáš Volek

Country Managing Director, Accenture

Roman Kováč

Chief Research Officer, ESET

To, že cez používanie rôznych appiek či služieb “zadarmo” dobrovoľne odovzdávame tretím stranám množstvo údajov o sebe, sme už asi všetci pochopili. Aj to, že tým dávame do rúk údaje o sebe spoločnostiam, ktoré na ich základe analyzujú naše preferencie a ovplyvňujú naše správanie, je nám viac-menej jasné. Od analýzy veľkých dát sme si ale sľubovali pokrok. Kam teda zber a analýza dát posúva jednotlivé odvetvia? A zlepšujeme sa vďaka nim ako spoločnosť? Ďalšou nevyhnutnou otázkou je bezpečnosť dát. Často ani nevieme u koho naše dáta vlastne končia. Ako ich môžeme ochrániť pred zneužitím? A kto za ich ochranu nesie zodpovednosť?

Diskusiu povedie:

Ján Gordulič

[19:40 - 20:00] Interview

Ako sa buduje úspešná kariéra v e-sports

Rečníci:

Ivan "DEV1" Lazarov

founder, DEV1S

Ivan „DEV1“ Lazarov je bývalý profesionálny hráč Counter-Strike, ktorý patrí k najznámejším hráčom vo svete. Stal sa trojnásobným majstrom Českej republiky, bol vyhlásený za najlepšieho česko-slovenského hráča rokov 2006 a 2007 a bol zaradený do siene slávy česko-slovenského e-športu.
Aj keď svoju kariéru pro-gamera ukončil, svet e-športu neopustil. Patrí k obľúbeným športovým komentátorom, trénerom a venuje sa podnikaniu.

Diskusiu povedie:

Ján Gordulič

[20:40-21:40] Panelová diskusia

Business Inelligence - dáta ako cenná komodita

Rečníci:

Martin Kubík

CIO, Tatra banka

Lukáš Csóka

Data Scientist, Swiss Re

Milan Jamrich

Director of Data & DWH Applications Division, VÚB banka

Vraví sa, že dáta sú novou ropou. Aby však naplnili svoj potenciál chce to šikovných ľudí - biznis analytikov, architektov, data scientistov... Čo sa v ich rukách deje s dátami a aký majú dopad na chod firmy a jej produkty? Do akej miery v porovnaní s minulosťou sa firmy rozhodujú na základe dát? Aké znalosti sa od ľudí pracujúcich s dátami očakávajú a budú očakávať v budúcnosti?

Diskusiu povedie:

Ján Gordulič

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
už len do 23.2

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Regular
do 6.3.

Lístok za
12€!

Late
do 11.3.

Lístok za
15€!