Round Tables | Night of Chances – IT Bratislava 2020

Round Tables

Počas 45 minút máš možnosť dozvedieť sa o danej téme viac od jej moderátora a ďalších spoludiskutujúcich pri jednom okrúhlom stole.

Počet miest na každom round table je limitovaný a tvoja účasť je podmienená zaslaním CV. Prihlás sa hneď po kúpe lístka, najneskôr však do 23. 2. 2020, kedy prihlasovanie na round tables končí!

CV

Vývojári korporátnych appiek sú opäť v hre

Orange

Patrik Ďurečko, Delivery Coordinator, Enterprise Support

Ukážeme ti, ako sme sa postavili k SAPu a povieme ti viac o našej evolúcii od externého dodávania až po interný vývoj korporátnych aplikácií. Vysvetlíme ti tiež, akú budúcnosť môže mať vývojár s takýmito skúsenosťami doma na Slovensku alebo v zahraničí. Tak čo? Prídeš k nám nahliadnuť do vlastnej budúcnosti? Sklenená guľa je nepovinná. Odovzdávka skills garantovaná!


Téma:

Práca v softwarehouse: Je to pre mňa to pravé kódorechové?

ERNI

Ladislav Guniš, Architect and Team Leader

Páčilo by sa ti počas pôsobenia v jednej firme niekoľkokrát zmeniť doménu či technológie? Alebo patríš k ľuďom, ktorí si potrpia na vyšperkovaní jedného konkrétneho projektu? Že si sa ešte nerozhodol či nerozhodla? Zisti to na našej diskusii! Preberieme plusy a mínusy práce v softwarehouse. Zistíš, čím sa líši od práce na produkte alebo na interných projektoch. Poď nazrieť do našej kuchyne, kým je otvorené!


Téma:

How does IT work in a non-IT company?

SwissRe

Patrik Regenda, Senior Application Engineer

IT offers a variety of paths and possibilities but how does IT work in a non-IT company? What IT possibilities and roles are there actually? What kind of IT jobs do we offer and what do they entail on daily basis? Come and speak to our Swiss Re colleague about your future opportunities in our company.


Téma:

Big Data a Machine Learning v dnešnom bankovníctve

VÚB Banka

Erik Tenk, Senior Programátor

Príď pokecať o týchto horúcich témach s naším Big Data architektom Erikom Tenkom. Dozvieš sa viac o aktuálnych digitálnych trendoch v atraktívnom bankovom svete a zároveň načerpáš nové skúsenosti priamo z praxe. Ideš do toho s nami?


Téma:

Ako byť úspešný vo svete IT

Unicorn

Tomáš Konečný

Pohľad na úspech je rôzny a pre každého znamená niečo iné. Kariérne cestičky sú rôznorodé a výstup na svoju K2 je pre každého jedinečný s individuálnym počtom a typom zastávok. Čo znamená úspech z pohľadu firmy a čo z tvojho osobného pohľadu? Príď podiskutovať s naším produkčným šéfom nielen o úspechu, ale aj o tom, ako sa k nemu dopracovať


Téma:

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
už len do 23.2

Lístok za
6€!

Regular
do 6.3.

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Late
do 11.3.

Lístok za
14€!