Speed dating | Night of Chances – IT Bratislava 2020

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš, je len na tebe.

Počet miest na každom spee datingu je limitovaný a tvoja účasť je podmienená zaslaním CV. Prihlás sa hneď po kúpe lístka, najneskôr však do 23. 2. 2020, kedy prihlasovanie na speed datingy končí!

CV

Tomáš Volek

Accenture

Generálny riaditeľ

Tomáš Volek je generálnym riaditeľom slovenskej a maďarskej pobočky spoločnosti Accenture. Na svojej pozícii zodpovedá za rozvoj biznisu, aj za prevádzku v oboch krajinách, pričom sa sústredí na zavádzanie inovácií a digitálnej transformácie v organizáciách. Tomáš bude aj naďalej riadiť Advanced Technology Centrá v Accenture na Slovensku, Maďarsku a v Rumunsku s viac ako 1500 zamestnancami, ktoré poskytujú služby v oblasti IT a digitalizácie pre klientov z celého sveta.


Viac informácií

Juraj Sestrienka

SwissRe

Head of Identity and Access Management

Name: Juraj Sestrienka

o Current position: Head of Identity and Access Management Service Delivery at Swiss Re, Director

o Leading teams responsible for IAM processes and IAM Application Operations:

o Access Product Lifecycle – Ordering Items in Service catalogue, Rules

o Provisioning – 200+ manually provisioned applications

o Identity lifecycle – lifecycle of IT Identities at SwissRe (internal, external, NonPersonal)

o Audit & Governance – Ensuring the Audit readiness

o Compliance processes – Reconciliation, Recertification, Transfer of Entitlement, Transfer& Leaver process

o IAM Application Operations – L2/3 of IAM application landscape

o Joined Swiss Re 9 years ago in 2010. Prior taking the current role, 4 years' experience with leading Local IT. Most of the career in IT Operations and Service management area. Certified ITIL Expert

o Master's degree in Geology in Komenius University in Bratislava, graduated in 2006


Viac informácií

Martin Kubík

Tatra banka

CIO

Martin Kubík má za sebou dlhoročné úspešné pôsobenie v bankovníctve, pracoval v oblasti riadenia procesov a projektov, zakladal v Tatra banke odbor Demand management a významne prispel k tvorbe procesov riadenia zmien v IT.


Neskôr načerpal nové skúsenosti ako člen a predseda predstavenstva inovatívnej dizajnovo-výrobnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou (30/70, a. s.). V januári 2018 nastúpil späť do Tatra banky na pozíciu Agile Transformation Manager.


Martin Kubík nahradil na pozícii CIO Vladimíra Matouša, ktorý sa rozhodol prijať ponuku stať sa členom predstavenstva a CIO v českej Raiffeisen banke.


Viac informácií

Roman Kováč

ESET

Chief Research Officer

Roman Kovac has been ESET’s Chief Research Officer since 2018. Previously he worked at ESET as Head of Security Research Laboratory and started at the company as malware analyst back in 2009. Roman is a graduate of Computer Science at Comenius University in Bratislava and has more than 10 years of experience in the cybersecurity industry. Currently he is leader of the Core Research and Threat Detection subdivision, which has – among other notable achievements – uncovered how the world’s first malware-induced blackouts took place, unearthed the first UEFI rootkit found in the wild, exposed the activities of various APT groups, and discovered the origin of NotPetya – one of most damaging cyberattack in history.


Viac informácií

Birgit Rohrhofer

Regional Card Processing Centre s.r.o.

Generálny riaditeľ

Customer oriented financial professional with extensive experience in banking, organization, operations and IT impacting corporate performance through design and execution of lean operational processes aimed to optimize costs efficiently while keeping customer satisfaction at targeted levels.

Developed and implemented operations strategy embedding most recent industry and technological trends. Specialized in continuous improvement of operations processes including set up of best practice and shared service centers. Expert in cross organizational functions, combining business, IT, operations and organization knowledge.

25+ years of Banking Experience in CEE and CIS banking environment covering Sales, Operations and IT Corporate and Transaction Banking: strategy and product development, process optimization within all Banking Operations areas (Payments, Cards, Loan Admin, Treasury BO, Trade Finance & Doc. Business), Shared Service Centers (Retail and Corporate Banking).


Viac informácií

Michal Weis

IBL Software Engineering

Chief Executive Officer

• 1983 – začal programovať už ako 9-ročný na prvom Československom počítači tretej generácie RPP16. Následne s prvým domácim ATARI a najmä prvým PC nadobúdal znalosti o internom fungovaní operačných systémov.

• 1992-1997 – Vyštudoval odbor softvérové inžinierstvo na FEI STU a ešte počas prvého ročníka začal pracovať v Esete.

• 1994 – V Esete presadil kompletné prerobenie NODu a prepísanie jadra, scannovacích algoritmov a implementáciu prvej heuristiky.

• 1998 – Rozbehol vlastnú softvérovú firmu IBL s cieľom preniknúť do svetového biznisu. Najprv viedol vývoj produktu Visual Weather a od roku 2004 sa naplno venuje len riadeniu firmy.

• 2013 – Pod jeho vedením sa IBL stalo strategickým partnerom UK Met Office a Ministry of Defense pre meteorologické IT technológie. Okrem IBL má takýto status len Amazon. Dnes je Slovensko, vďaka IBL, uznávané medzi meteorologickými organizáciami po celom svete.


Viac informácií

Martina Kovacova

AT&T

Area Manager, Network Operations

Jakub Šturc

ERNI

Principal Software Developer

Jakub Šturc is a Principal Software Developer at ERNI The Swiss Software Engineering company with an established Development Centre in Bratislava which delivers software solutions for customers from different industries and domains. He graduated in Computer Science and Artificial Intelligence at the Comenius University 18 years ago. Since that, Jakub is either creating software or helping other developers to create software. Jakub strongly believes that everyone can be 10x developer under the right circumstances.


Viac informácií

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
5€!

Early Bird
už len do 23.2

Lístok za
6€!

Regular
do 6.3.

Lístok za
7€!
  Kúpiť lístok

Late
do 11.3.

Lístok za
14€!