Čo ťa čaká ?

20+
top IT firiem
s top jobmi
20+
workshopov
so super témami
3
panelové diskusie
s naj IT odborníkmi
8
speed dating-ov
s C-level ľuďmi

Poď zažiť skvelé workshopy !

Speed dating !

Generálni partneri

Hlavní partneri

Komunitní partneri

Vyhraj Playstation 5 !

Kúp si lístok, príď na Night of Chances IT a odnes si domov PlayStation 5. V hlasovaní je každý, kto sa podujatia zúčastní.

PS: Ale keby si si chcel šance na výhru PS5 zvýšiť, na svojom lístku nájdeš zľavový kód , vďaka ktorému budú mať Tvoji priatelia zľavu 2€ pri nákupe svojich lístkov. A za každého návštevníka, ktorý použije Tvoj zľavový kód, získaš pre seba ďalší lístok do losovania o PlayStation! Príď, pozvi priateľov a vyhraj! ♥

Vidíme sa v Bratislave

STU FEI 13. 03. 2024, 17:00

Registrácia

1. Lístok

Prihlasovanie na workshopy a na speed-dating sa uzatvára v niekoľkotýždňovom predstihu pred podujatím, a preto je najvhodnejšie sa do databázy prihlásiť hneď – neváhaj a kúp si lístok, aby sa Ti ušli najlepšie miesta.

2. Potvrdzovací email

Hneď, ako si kúpiš lístok, treba začať sledovať emailovú schránku – príde Ti potvrdzovací email, v ktorom si nájdeš všetky potrebné informácie. Ďalej si priprav svoje CV (životopis), na základe ktorého Ťa priradíme na workshop, na ktorý sa najlepšie hodíš.

3. Prihlásenie na workshop

Už si si naštudoval email? Veľmi dobre!
V tomto maile je náhodou aj dotazník a návod, ako sa prihlásiť na workshopy. Vyber si tie možnosti, ktoré sa Ti najlepšie hodia, a my potom Tvoje preferencie porovnáme s potrebami našich partnerských firiem, aby sme vytvorili čo najlepšie kombinácie.

4. Čo ak nechcem ani workshop ani speed dating?

Úplne v pohode, stále Ti zostáva uvítací drink, celý program, prednášky a diskusie, stánky našich partnerov, možnosť budovať svoj network, možnosť nájsť si novú prácu alebo sa len zabaviť pri niektorej z našich bonusových aktivít.

Ako to u nás vyzerá ?

Nevieš si predstaviť, ako to na NoCi vyzerá? Pozri si aftermovie z predošlej IT NoCi v Bratislave alebo čekni výber nočných záberov, ktoré hovoria samé za seba. Nalaď sa s nami do nočnej atmosféry už teraz.