Kúp si lístok .

Left Parallax Background Element
Right Parallax Background Element

Čo ťa čaká ?

22
top IT firiem
s top jobmi
26
workshopov
so super témami
3
panelové diskusie
s naj IT odborníkmi
8
speed dating-ov
s C-level ľuďmi

Vidíme sa v Bratislave

STU FEI 22. 03. 2023, 17:00

Ako na to .

1. Najprv si kúp lístok

Prihlásenie sa na workshopy a speed dating uzatvárame niekoľko týždňov pred eventom, preto potrebujeme dostatok času na triedenie prihlášok a na ich priraďovanie. Na to aby si sa mohol/mohla zaregistrovať si potrebuješ najprv kúpiť lístok.

2. Počkaj na mail

Krátko potom, čo si kúpiš lístok ti v inboxe pristane mail, v ktorom dostaneš všetky potrebné inštrukcie k prihláseniu. Priprav si svoje CV, budeš ho potrebovať. Práve na základe neho zaradzujeme účastníkov na workshopy.

3. Zaregistruj sa na workshop

Prišiel ti mail? Perfektné!
Obsahuje dotazník s návodom ako sa máš zaregistrovať. Jednoducho, vyberieš si z preferovaných workshopov či speed datingov a odošleš formulár. Účasť na workshopoch a speed datingu avšak nie je grarantovaný. Účastníkov vyberáme na základe ich preferencií, ale i na základe požiadaviek firiem.

4. Čo keď nechcem workshop ani speed dating?

Nič sa nedeje. Tešíme sa, že prídeš a užiješ si prednášky, diskusie, necháš svoje CV v kariérnych stánkoch našich partnerov, rozšíriš si network o nové kontakty a možno si nájdeš nový job.

Line-up .

Vypočuj si na diskusiách poznatky najlepších odborníkov vo svojich oblastiach alebo prehoď s nimi pár slov počas osobného stretnutia.

Partneri .

Tvojimi lektormi budú profesionáli z najlepších firiem

Generálni partneri:

Hlavní partneri:

Obsahoví partneri:

Komunitní partneri:

Ako to u nás vyzerá ?

Nevieš si predstaviť, ako to na NoCi vyzerá? Pozri si aftermovie z predošlej IT NoCi v Brne alebo čekni výber nočných záberov, ktoré hovoria samé za seba. Nalaď sa s nami do nočnej atmosféry už teraz.