SuperScale

Ako vylepšiť videohry pomocou Data science

Ako vieme vylepšiť hru ktorú hrajú denne milióny hráčov pomocou data science? Predikovaním správania hráčov vieme zásadne ovplyvniť ďalší vývoj hry. Na workshope sa budeme venovať use-casu s reálnymi dátami. Prejdeme si štandardným CRISP DM procesom práce s dátami od získania a úpravy dát, cez exploratívnu analýzu až po modelovanie a vyhodnotenie našich výsledkov. Popritom si predstavíme nástroje, ktoré používajú pri práci s dátami leadri z videoherného priemyslu.

Čo potrebuješ ?

základná znalosť Python, notebook, Google Colab: https://colab.research.google.com/, Notebook spustíte pomocou príkazu Runtime -> Run all (Ctrl+F9)

Prihlás sa na Super Scale workshop, ktorý bude na Night of Chances IT

Kúp si lístok na Night of Chances IT !

Môžeš sa potom prihlásiť aj na tento super workshop

Ako sa prihlásiš na workshop ?

Najprv si kúp lístok na Night of Chances IT. Potom ti príde potvrdzovací mail o nákupe. Registráciu na workshopy štandartne spúšťame cca 3 týždne pred akciou. Pokiaľ máš kúpený lístok tak od nás dostaneš mail so špeciálnym linkom na formulár, cez ktorý sa budeš môcť prihlásiť na všetky zverejnené workshopy. Prihlás sa čím skôr, zvyšuješ si tým šancu na to aby si sa dostal na workshopy, ktoré chceš.