Image Alt

O podujatí

Night of Chances IT je event, na ktorom sa na jeden večer stanú tvojími lektormi nejlepší ľudia z praxe. Dones si svoje CV a máš možnosť chytiť si super job. Ešte máš k tomu prednášky, diskusie, speed dating a afterku s kámošmi.

PREDNÁŠKY A DISKUSIE

V diskusiach budú o všetkých žhavých a spoločenských témach debatovať zástupci tých najlepších firiem. Prednášky a ich speakeri ťa nenechajú chladnou/chladným ani na sekundu – pretože riešia témy, ktoré len teraz budú trendy.

Inak, lístok si kúpiš priamo na domovskej stránke, alebo priamo cez Inviton.

prednáška night of chances
Workshop by Synpulse - Unlock the Mystery on Night of Chances IT

WORKSHOPY

Workshop je pre teba príležitosť spoznať prístupy, technológie, zpôsob práce a aj kultúru firmy, ktorá ho organizuje. Obvykle ho vedie zkúsený expert, ktorý ti odhalí niečo z kuchyne svojej firmy a umožní ti stať sa na chvíľu súčasťou jeho tímu.

Ako sa prihlásim na workshopy?

Najprv si kúp lístok na Night of Chances IT.

Potom ti príte IBA potvrdzovací e-mail o nákupe. Registrácia na workshopy spúšťame cca 3 týždne pred akciou. Pokiaľ máš zakúpený lístok, sleduj v svoju e-mailovú schránku. Po spustení registrácie na workshopy od nás dostaneš e-mail s linkem na formulár, cez ktorý sa budeš môcť prihlásiť na všetky zverejnené workshopy. Prihlás sa čím skôr, zvíšia sa ti tým šance dostať sa tam kde chceš.

SPEED DATING

Máš 10 minút jedinečnú príležitosť preniknúť do sveta riaditeľov firiem, resp. C-level odborníkov a porozprávať sa s nimi osobne o čomkoľvek chceš. Rozhovor je mezi štyrma očami, takže vás nikto nebude rušiť.

Ako sa môžeš dostať na speed dating?

Na speed dating vyberáme iba veľmi motivovaných študentov, ktorý majú záujem o prácu v danom odbore a aktívne sa zaujímajú o firmu, kde speed dater pôsobí. Uchádzači vyberáme na základe zaslaného CV a motivácie, ktorú uvedieš v prihlasovaciom formulári. Počet miest je obmedzený. Pokiaľ ťa nevyberieme, nezúfaj, stále máš možnosť si danou osobu odchytiť po diskusiách alebo na stánku ich spoločnosti.

AFTERKA

 

Po nabitom programe si potrebuješ dopriať hlavne veľa odpočinku. Vezmi si kamoša, s nimi to pivo/víno chutí trochu lepšie. Ale pozor, aby ti všetky tie získané informácie nevyfučali. Tak poď, neváhaj, kúp si lístok.