Accenture

Green studio a virtuálna realita - spojenie budúcnosti

Hľadáš spôsob, ako zaujať svojou prezentáciou?
Tento workshop ti dáva možnosť dozvedieť sa o tom, ako integrácia fotorealistických prostredí do Aximmetry umožňuje rečníkovi byť priamou súčasťou prostredia. Týmto vzniká dojem, že prezentujúci fyzicky hovorí na prezentovanom mieste. Virtuálne prostredie je vytvorené v Unreal Engine, v ktorom zistíš, ako rozšíriť priestor o rôzne efekty, ktoré ho priblížia k realite. Svoje prostredie budeš môcť všeliako vylepšiť aj animovanými avatarmi. Na koniec budeš mať možnosť sa odfotiť napríklad na Marse, vo futuristickom labe či na dne oceána. Možnosti vylepšení sú neobmedzené.

Čo potrebuješ ?

Notebook, na ktorom potrebujete vopred:

1. Registráciu na : https://aximmetry.com/

2. Stiahnúť a nainštalovať Community DE verziu vrátane Unreal Editor for Aximmetry. Ak by sa to niekomu nepodarilo, môže si z Aximmetry stránky stiahnuť a nainštalovať Unreal Engine 3. Stiahnúť projekt z priloženého zip súboru

4. Otvoriť projekt v Unreal Editor for Aximmetry (budú sa kompilovať shadre)

5. V hornej lište Aximmetry -> Cook Content For Aximmetry DE

6. Hotovo

Workshop od Accenture?! Prihlás sa na Night of Chances IT a uvidíš

Kúp si lístok na Night of Chances IT !

Môžeš sa potom prihlásiť aj na tento super workshop

Ako sa prihlásiš na workshop ?

Najprv si kúp lístok na Night of Chances IT. Potom ti príde potvrdzovací mail o nákupe. Registráciu na workshopy štandartne spúšťame cca 3 týždne pred akciou. Pokiaľ máš kúpený lístok tak od nás dostaneš mail so špeciálnym linkom na formulár, cez ktorý sa budeš môcť prihlásiť na všetky zverejnené workshopy. Prihlás sa čím skôr, zvyšuješ si tým šancu na to aby si sa dostal na workshopy, ktoré chceš.