IBL Soft

Rapid Prototyping - Vyrob si meteostanicu s webovým rozhraním za hodinu

Cesta od nápadu k produktu môže byť kľukatá. Ako sa hovorí fail-fast succeed faster. Rýchly prototyp, alebo proof of concept, ti môže ušetriť veľa zlých rozhodnutí, ktoré stoja čas a peniaze. V tomto kurze si vyskúšaš rôzne technológie ako Raspberry Pi Pico, atmosférické senzory, či web server.
Vytvoríš si prototyp zariadenia zbierajúceho atmosférické merania a prototyp webového rozhrania k nemu. Tie na záver prepojíš do funkčnej iterácie produktu. Z kurzu si odnesieš nielen cenné skúsenosti, ale aj vlastnoručne vyrobené zariadenie!

Čo potrebuješ ?

Základy C/C++

Počítač s USB portom (môže byť USB-C) nainštalované Arduino IDE 2.x https://www.arduino.cc/en/software

Prihlás sa na workshop od Workshop IBL Software Engineering s názvom Rapid Prototyping - Vyrob si meteostanicu s webovým rozhraním za hodinu, ktorý bude na NoC IT.

Kúp si lístok na Night of Chances IT !

Môžeš sa potom prihlásiť aj na tento super workshop

Ako sa prihlásiš na workshop ?

Najprv si kúp lístok na Night of Chances IT. Potom ti príde potvrdzovací mail o nákupe. Registráciu na workshopy štandartne spúšťame cca 3 týždne pred akciou. Pokiaľ máš kúpený lístok tak od nás dostaneš mail so špeciálnym linkom na formulár, cez ktorý sa budeš môcť prihlásiť na všetky zverejnené workshopy. Prihlás sa čím skôr, zvyšuješ si tým šancu na to aby si sa dostal na workshopy, ktoré chceš.