Workshopy | Night of Chances – Košice 2020

Workshopy

60 alebo 90 minút , počas ktorých si môžeš overiť svoje vedomosti riešením reálnych zadaní z praxe firiem a získať cenné rady od skúsených expertov.

Ako vyzerá workshop na NOCi?
Workshop je pre teba príležitosťou spoznať prístupy, technológie a najmä kultúru vybranej firmy. Workshop obvykle vedie skúsený expert, ktorý ti odhalí niečo z kuchyne svojej firmy a umožní ti stať sa na chvíľu súčasťou jeho tímu.

Ako sa prihlásim na workshopy?
Po zaregistrovaní ťa v čase spustenia prihlasovania na workshopy budeme emailom informovať. Ideálne je registrovať sa a následne sa prihlásiť čo najskôr, nech máme dostatok času priradiť ťa.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Hlavné kolo prihlasovania PRÁVE PREBIEHA do 27.10.2019.

CV

XL Workshopy, 90min

Viac informácií už čoskoro! ()

Workshopy, 60min

Aké sú profesie robotického realizačného tímu? Ponor sa s nami do sveta robotiky! (SK)

Zaujíma ťa, ako vyzerá celý proces návrhu vlastnej automatizovanej linky vrátane obchodu, zastrešenia dodávateľov, dokumentácie, návrhu a samotného programovania? Ak je tvojim zámerom uplatniť sa po škole v oblasti automatizácie, je dobré byť už od začiatku orientovaný na konkrétny odbor. Ak sa ale stále nevieš rozhodnúť pre ten správny smer v tvojom ďalšom rozvoji, príď na náš workshop! Potykáš si s konkrétnymi pozíciami nášho realizačného oddelenia a zistíš, čo by ťa bavilo. Tešíme sa na tvoju účasť!

Tajomné a temer nepoznané zákutia JavaScriptu (SK)

Pripoj sa k našej expedícii, ktorá bude odhaľovať nezvyčajné vyhodnocovanie výrazov v JavaScripte a jeho dôsledky. Ukážeme si, ako je možné, že (![]+([]+[]))[+!![]] je validný kód a vyskúšame si programovanie bez písmen a čísel v najrozšírenejšom jazyku. Priprav sa na poriadnu nálož kódového dobrodružstva!

Lístky

Christmas Ticket
do 31.12

Lístok za
2€!

Early Bird
do 15.3.

Lístok za
4€!
  Kúpiť lístok

Regular
do 30.3.

Lístok za
6€!

Late
do 22.4.

Lístok za
12€!