Odborné přednášky

Rozšiř si znalosti na odborných přednáškách, na kterých se s tebou experti podělí o své zkušenosti a rady v dané oblasti.

Michal Reinštein

Chief Scientist, SpaceKnow

19:20 - 19:50  místnost 111

Geospatial Artificial Intelligence

Our mission is to train machines to analyze satellite images and generate insights that provide actionable intelligence. In this talk we’ll demonstrate how SpaceKnow exploits the state-of-the-art deep learning techniques, neural networks and the latest cloud technologies to deliver near real-time, on-demand analytics through APIs and a web interface. SpaceKnow has developed a proprietary, scalable platform and frameworks enabling a reproducible multi-GPU training and a massively parallelized prediction. We perform data fusion of multiple distinct modalities like multispectral optical satellite imagery with radar data for a large scale of applications.


Jan Hubík

Cryptoanarchist, Data Scientist, Hacker, Paralelní Polis

19:50 - 20:20 místnost 111

Cena svobody a decentralizace

Nacházíme se v bodu, kdy na jedné straně stojí neustále se zvyšující tlak byrokracie a na straně druhé jsou uživatelsky komplikované a mnohdy i provozně nákladné decentralizované systémy. Co ale znamená skutečná svoboda a decentralizace? Kdy jí konečně dosáhneme? Je pro každého? A co stojí, pokud není zadarmo? Přednáška vám pomůže zorientovat se ve spleti ekonomických a ekologických mýtů o blockchainu, předsudků o svobodě a nesmyslných očekávání v případě decentralizace.


Ivan Trančík

CEO & Founder, SuperScale

20:40 - 21:40 místnost 112

Jak udělat z mobilní hry globální hit

Mobilní hry jsou při momentálním počtu 1.5 milionu (a nové přibývají rychlostí více než 100 za hodinu) a obratem více než 80 miliard dolarů ročně největším a nejlukrativnějším segmentem mobilního ekosystému. Prosadit se v tomto ultra-kompetitivním prostředí je pro herní vývojáře stále větší výzva. Jaké metody růstu pomocí big-data analytiky, performance marketingu a monetizace využívají ti nejúspěšnější z nich vám přiblíží Ivan Trančík, který jako CEO světové špičky ve škálování her - SuperScale - pomohl více než 100 hrám s více než dvěma miliardami staženími.


Jiří Mach

CEO & Founder, Enehano

19:20 - 19:50 místnost 112

Inside Silicon Valley: about Sales Automation & Engagement

Chcete se dozvědět, jak digitální transformace mění nákupní chování v B2B světě? Jiří Mach, zakladatel Enehano Solutions, představí, jak se řídí obchod a obchodníci v Silicon Valley. Ukážeme, jak lze řídit kompletní životní cyklus zákazníka – od marketingu, přes obchod až po zákaznický servis v rámci platformy Salesforce. Tato případová studie získala ocenění v Grand Prix 2018 Marketingového institutu.


Jakub Stránský

eForce FEE Prague Formula

19:50 - 20:20 místnost 112

Studium, kariéra a rychlá auta

Chceš se dozvědět více o tom, jak uplatnit své zkušenosti ze studia? Získat cenné know-how od světových firem a vybudovat si s nimi spolupráci? Přijď si poslechnout a popovídat o tom, kam všude se dá s projektem Formula Student dostat.