Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Svoju motiváciu a výber napíš Blanke na email: blanka.nohynkova@nexteria.sk

CV

Juraj Malcho

ESET

CTO

Juraj Malcho is ESET’s Chief Technology Officer since 2016. Previously he worked at ESET as the chief research officer and chief of Virus Lab, starting at the company as a Virus Researcher responsible for threat detection and research in 2004. Malcho is a graduate of informatics at the Slovak Technical University in Bratislava. Juraj has more than 10 years of experience in the cybersecurity industry, and is an expert in the field of reverse engineering. Juraj has been invited to present to audiences at NATO, and continues to be active and present at high profile cybersecurity conferences.


https://www.linkedin.com/in/juraj-malcho-3ba91a2/


Viac informácií

Juraj Vaško

Accenture

Director – Accenture Technology, Intelligent Cloud & Infrastructure

Juraj is coordinating Accenture Intelligent Cloud & Infrastructure practice in the region and specializes on IT infrastructure in particular on data center and cloud technologies and program management.

In addition, Juraj has practical experience in the areas of IT security and BCM, technology and integration architecture as well as IT service management. While Juraj has worked in a range of industries he was predominately active for Airlines and in financial services.


Viac informácií

Ján Gregor

ableneo

CEO

Ján je CEO firmy ableneo, ktorej misiou je tzv. innovation enabling a pomáha firmám zavádzať komplexné inovácie a zmeny v oblasti ludí, procesov a technológií. Hneď po štúdiu začal jeho kariéru na pozícií softvérového inžiniera v Rakúsku a do roku 2013 prešiel pozíciami konzultanta, projektového manažéra až po business development a sales v Nemecku a Švajčiarsku.V roku 2013 sa vrátil na Slovensko a sústredí sa na prepájanie dvoch kompetencií – inžinierstvo a zmena, ktorých spojenie považuje za hlavnú esenciu zmysluplných inovácií.


Viac informácií

Gabriel Farkaš

Orange

IT senior manager

Vo svojich študetnských časoch sa špecializoval na mechatroniku, robotiku a automatizované inžinierstvo na STU. Neskôr makal ešte na svojom MBA na Nottingham Trent Universtiy (UK), so špecializáciou na strategický manažment, získal medzinárodný titul ITIL expert a ITIL aj v rámci Orange školí. Je jedným zo skalných Orangeákov, prešiel pozíciami progrmátora, analytika, manažéra na viacerých pozíciách. Pracoval na domácich aj medzinárodných projektoch, vrátane expertnej podpory Európskych a Afrických filialok Orange. Od minulého roka vedie viacero delivery tímov ako sú:

Business Intelligence & Operation Support

CRM & Business support

Billing & ERP

Digital & Online delivery

IT products delivery

Telco products delivery

Proposition & Sales support


V Orangei sa snaží vo svojich tímoch budovať kultúru výchovy mladých ľudí na profíkov. V jeho tímoch od minulého roka funguje Trainee program na oblasti Inovácii, BI a Testing, ktorý sa bude v aktuálne ešte rozširovať.


Viac informácií

Martin Kubík

Tatra banka

CIO

Martin Kubík má za sebou dlhoročné úspešné pôsobenie v bankovníctve, pracoval v oblasti riadenia procesov a projektov, zakladal v Tatra banke odbor Demand management a významne prispel k tvorbe procesov riadenia zmien v IT.

Neskôr načerpal nové skúsenosti ako člen a predseda predstavenstva inovatívnej dizajnovo-výrobnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou (30/70, a. s.). V januári 2018 nastúpil späť do Tatra banky na pozíciu Agile Transformation Manager.

Martin Kubík nahradil na pozícii CIO Vladimíra Matouša, ktorý sa rozhodol prijať ponuku stať sa členom predstavenstva a CIO v českej Raiffeisen banke.


Viac informácií

Tomáš Volek

Accenture

CEO

Tomáš Volek je generálnym riaditeľom slovenskej a maďarskej pobočky spoločnosti Accenture. Na svojej pozícii zodpovedá za rozvoj biznisu, aj za prevádzku v oboch krajinách, pričom sa sústredí na zavádzanie inovácií a digitálnej transformácie v organizáciách. Tomáš bude aj naďalej riadiť Advanced Technology Centrá v Accenture na Slovensku, Maďarsku a v Rumunsku s viac ako 1500 zamestnancami, ktoré poskytujú služby v oblasti IT a digitalizácie pre klientov z celého sveta.


Viac informácií

Ján Žižka

Photoneo

CEO

Jan was born with pliers and battery in hands. Then he learned math and coding, and ended up at MIT playing with Cameras, Optics and Algorithms. When he realized that he doesn't need to sleep, he co-founded Photoneo with 3 priorities in mind: automate, automate, automate. And one more - to have a fun.


Viac informácií

Jozef Kohút

AT&T

Network Engineering Integrated Solutions Delivery

Jozef is innovative, thoughtful leader responsible for growth, success of Lead Engineering team supporting Flexware, SDWAN and other Managed products.

His existing team of 300 Lead Engineers in 3 multinational work centers deliver integrated services to AT&T customers globally.

Jozef Started with AT&T in 2004 as Junior Engineer after achieving MSc title at Technical University in Kosice.

Over the course of his career he was responsible for Engineering, Project Management, Data Test and Acceptance Center teams across diverse product portfolio, as well setting up Agile DevOps Software team in Central Europe region. In addition to his current operational responsibilities, Jozef actively leads automation, improvement initiatives across Integrated Solutions Delivery impacting productivity and customer experience.


Viac informácií