Koupit lístek

Zatvoriť dialóg

Odborné prednášky

Rozšiř si znalosti na odborných přednáškách, na kterých se s tebou experti podělí o své zkušenosti a rady v dané oblasti.

Jan Hubík

Supervisory Board Member, Paralelní Polis

20.40 - 21.40

Jak funguje blockchain?

Jakým způsobem lze vytvořit transakční systém fungující bez centrální autority? Co je blockchain a jakou roli v něm plní těžaři? Přednáška bude techničtější, ale srozumitelná i pro širokou veřejnost.


Martin Zlámal

Kiwi.com

22.00 - 23.00

GraphQL a React Native FTW

Podíváme se na to, proč máme v Kiwi.com tak rádi GraphQL a co to vlastně je. Nezbytnou částí budou i nástrahy implementace a to nejen z technického hlediska, ale i z business pohledu. V podobném duchu se podíváme i na React Native. Každý by si měl na konci přednášky odnést dostatečnou znalost obou technologií a porozumění tomu, proč tak skvěle pasují dohromady.


Adam Kolář

Machine Learning Engineer ve společnosti CEAi

23.20 - 24.00

Adam Kolář - Machine Learning Generation

Co je machine learning a proč právě teď prodělává takový boom? Jak se liší práce ve velké etablované firmě, startupu ze Silicon Valley či výzkumné skupině snažící se vyvinout obecnou umělou inteligenci? Co jsou reálné problémy řešené v industry? A kdo jsou vlastně ti ML inženýři, co musí umět a co celý den dělají? Ještě mám moc dobře v paměti dobu, kdy jsem na podobné otázky hledal odpovědi. Odpovědi, které i vám můžou pomoct udělat si obrázek a investovat svou energii do věcí a projektů, které vás budou bavit a budou vám dělat radost.