Koupit lístek

Zatvoriť dialóg

Speed Dating

Využij 10 minut strávených s lídrem firmy a diskutuj s ním o tématech, která Tě zajímají. Na co se zeptáš a co se dozvíš je jen na tobě.

Počet míst na jednotlivém speed datingu je limitován a podmíněn zasláním tvého CV po registraci. Svou motivaci a výběr napiš Blanke na email: blanka.nohynkova@nexteria.sk

CV

Alena Sochorová

Accenture

Výkonná ředitelka Accenture pro telekomunikace v České republice

Výkonná ředitelka české pobočky poradenské společnosti Accenture pro oblast telekomunikací se zodpovědností za telco consulting v Česku, Slovensku a Maďarsku. Od roku 2012 je součástí šestičlenného top managementu Accenture v České republice. Zástupkyně vedení firmy Accenture pro oblast společenské odpovědnosti a regionální vedoucí pro diverzitu a inkluzi. V Accenture pracuje od roku 1996. Specializuje se na projekty v oblasti telekomunikací a řízení vztahů se zákazníky.


Více informací

Tomáš Krátký

Profinit EU

Research & Development Director

Tomáš Krátký po studiích na ČVUT nastoupil jako vývojář do společnosti Profinit a postupně dostal na starost vedení menších a později větších projektů zakázkového vývoje. Začal se mu tak profesně prolínat inženýring s oblastí obchodu a vypracoval se až na klíčovou pozici v managementu firmy s odpovědností za Research and Development. Současně řídí sesterskou společnost Manta Tools - produktový startup se zaměřením primárně na západní Evropu a USA. Přednáší na univerzitách a je zastáncem propojování praxe s univerzitami. Jeho jméno je spjato s elitní soutěží IT SPY, o nejlepší diplomku roku.


Více informací

František Zuzák

innogy

Manager, Retail IT Office / Relationship & Improvements

Manažer a konzultant s vášní pro business-IT spolupráci, vedení lidí, nastavení nových postupů, způsoby zlepšování práce a komunikace změn.

• více než 6 let ve službách, 4 roky v manažerském poradenství, 7 let v telekomunikacích.

• Inovační, transformační a úsporné projekty jako je rebranding IT prostředí, přenositelnost mobilních čísel, integrační platforma a vícekanálový portál

• Strategie IT, podniková architektura, finance IT, řízení procesů a služeb


Více informací

Aleš Cerman

ŠKODA AUTO

Po dokončení studia na ČVUT FEL se v zahraničí několik let věnoval vývoji družicových systémů, podílel se na projektech ESA a NASA. Po návratu do české republiky přesedlal na oblast vývoje lékařské techniky, kde se soustředil na oblasti fyzioterapie, kardiologie a estetické medicíny. V posledních letech se věnuje vývoji automobilových systémů, kde se zaměřuje na oblasti asistenčních systémů řidiče (ADAS), autonomní jízdy a komunikace vozidla s řidičem (HMI). Nyní působí jako vedoucí daných vývojových skupin ve Škoda Auto.


Více informací