Tím Night of Chances

Viktor

Viktor Hirschner

(Projektový manažér)

Odjakživa rád diskutuje a rieši všetko komplikovane. Na prvý pohľad vyzerá viac ako Harry Potter, v srdci je však neochvejný fanúšik Batmana. Okrem dlhých mihalníc je v živote hrdý na štúdium matematiky, ktoré úspešne prežil. Medzi jeho zaľúby patrí hra na basgitaru a čítanie.

+421 949 234 322

viktor.hirschner@nexteria.sk

Viktor

Blanka Nohýnková

(HR Project Manager)

Svoji vášeň pro politologii vyměnila za vášeň pro vzdělávání a práci se studenty. Kořeny má v dalekém Českosaském Švýcarsku, srdce však zakotvilo na Slovensku. Vyznavačka minimalismu, bosých noh, kavových zrnek, toulání se po světě a fotografování.

+421 911 361 860

blanka.nohynkova@nexteria.sk

Viktor

Jana Kleščová

(Marketing manager & PR)

Mierne ukecaná optimistka, ktorá verí vo vyššiu spravodlivosť. Verná futbalová fanúšička a vášnivá snowboardistka. Trochu večný snílek s nutkavou potrebou vidieť, skúsiť a zažiť viac ako bežný smrteľník dokáže. Budúca autorka knihy: Môj život v kufri, s voľným pokračovaním Život je ako cesta vo vlaku.

+421 908 508 359

jana.klescova@nexteria.sk

Viktor

Petra Morávková

(Cotent Manager)

Miluje šport a dobré knihy. Cení si čas strávený s priateľmi či už v debate o súčasnom politickom dianí, pri nahánaní sa za palacinkou (frisbee) alebo riešení problémov prvého sveta :). Nešetrí sebakritikou a syrom, rada si vypočuje názory druhých a kvalitný dramáč, schuti sa smeje a nikdy sa nevzdáva, ani starých tričiek…

+421 948 771 551

petra.moravkova@nexteria.sk

Viktor

Kristína Kellenbergerová

(Event manager)

„Od úradníckej práce ma zavialo až ku eventom.  Mám rada detské knižky, hluchých psov a mojkavé mačky.  A napriek životnej cesta za oceán som sa aj tak vrátila späť domov,  lebo veľké veci sa dajú robiť aj na malých miestach, v  mestách.“

+421 948 365 634

kristina.kellenbergerova@nexteria.sk

Viktor

Lukáš Sabo

(Asset manager)

Viktor

Martin Polačko

(Partnership Development Manager)

Mám rád stretávanie nových ľudí a svoju prácu. S Nexteriou som sa zoznámil ešte počas študentských čias a odvtedy som verný fanúšik pretvárania Slovenska cez výchovu mladých lídrov. Medzi moje netradičné záľuby patria všetky koľajové dopravné prostriedky a lanovky.

+421 905 014 146

martin.polacko@nexteria.sk

Viktor

Marek Majka

(Partnership Development Coordinator)

Nadšený športovec, milovník jedla, achitektúry a dobrej hudby. Milujem prácu s ludmi, rozvoj produktu a služieb. Vyštudovaný  strojný inžinier a salesák telom i dušou.

+421 910 773 342

marek.majka@nexteria.sk

Viktor

Regina Ulejová

(Marketing manager & PR)