Speed dating | Night of Chances – Business Bratislava 2019

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš, je len na tebe.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii. Prilasovanie na Speed dating už, bohužiaľ, SKONČILO. 

CV

Branislav Brunovský

Kaufland

Director of Finance and Administration Kaufland

[19:20-20:20]

Branislav Brunovský v súčasnosti v spoločnosti Kaufland SR, riadi oddelenia:

- účtovníctvo, controlling a dane

- právne oddelenie a oddelenie compliance

- IT, oddelenie firemnej organizácie a procesný management

- revízia


Študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave a má za sebou pôsobenie v spoločnostiach ako Comsoft, Lidl či Baumax.

Od roku 2007 je súčasťou spoločnosti Kaufland a momentálne pôsobí aj ako jej konateľ.


Viac informácií

Jana Varšová

Swiss Re

Section Head - Technical Accounting L&H

[19:20-20:20]

Current position: Manager TA (Section Head TA EMEA)

Leading teams responsible for: Portfolio management – reinsurance of Life & Health business, cash flow management, stakeholders management.

Client management for various EMEA markets including part of Asian portfolio (Japan, Thailand, etc) business related projects and local initiatives.

Joined Swiss Re 10 years ago in June 2009 after my graduation. Spent 7 years in Technical Accounting department, 2 years in IT department and in last year I rejoined the Technical Accounting department. She has a master's degree in Insurance from the University of Economics in Bratislava, graduated in 2009.


Viac informácií

Alena Kanabová

Accenture

Senior manažérka v Accenture

[19:20-20:20]

Alena Kanabová pracuje viac ako 20 rokov v globálnej poradenskej a technologickej spoločnosti Accenture. Počas svojej kariéry pracovala na množstve projektov pre klientov z odvetví telekomunikácií, bankového sektora a utilít, primárne v oblasti systémovej integrácie. Momentálne je na pozícii senior manažérky v divízii Accenture Technology a zároveň je riaditeľkou pre firemnú spoločenskú zodpovednosť lokálnej pobočky Accenture. V rámci tejto role a tiež súkromne sa angažuje v podpore zmien vzdelávania na Slovensku a podpore diverzity a inklúzie v pracovnom prostredí, s dôrazom na zvýšenie podielu žien v IT sektore.


Viac informácií

Paolo Pin

Amazon

Finance Manager

[19:20-20:20]

Paolo Pin is Finance Manager, with over 12 years of experience from different companies & field, with experience from Italy, Hungary and Slovakia. Paolo is at Amazon for over 2 years leading team of 6 team leaders, acting as manager for almost 50 people.


Viac informácií

Branislav Chrappan

AT&T

Director, Global Services

[19:20-20:20]

Brano currently leads a Global Managed Services Delivery PIM Organization (350+ associates) responsible for implementations of various strategic and legacy AT&T Services (FlexWare/SDWAN/MRS/MLAN/IPFLEX, AVPN M, ADI, SDWAN-Static and AVTS) and translating business strategy into an action for 1000+ customers globally. His team members are in multiple work centers in India, Slovakia and United States.

Active member of high school education program (ASPIRE) and various local community activities.

Active basketball player playing in the 2nd division league in Slovakia.


Viac informácií

Michal Liday

Tatra banka

CEO

[19:20-20:20]

Od roku 1997 pôsobil v Tatra banke na pozícií riaditeľa pobočky. Riaditeľom Odboru privátneho bankovníctva sa stal v roku 2000. O päť rokov neskôr presmeroval svoje pôsobenie do oblasti retailového bankovníctva. Od roku 2007 bol členom predstavenstva Tatra banky zodpovedným za retailové bankovníctvo. V roku 2015 sa stal generálny riaditeľom a predsedom predstavenstva Tatra banky.


Viac informácií

Suzana Sacirovic

Novartis

General Manager Pharma Novartis Slovakia

[19:20-20:20]

Suzana started her Novartis career in March 2008. Until now she was leading teams with global exposure in Portugal, Switzerland and lately in Netherland where she was responsible for Neuroscience Business Franchise. She moved to Slovakia in August 2019 as General Manager Pharma. Suzana is passionate about creating “unbossed” culture with strong focus on people.


Viac informácií

Lístky

Early Bird
do 22.9.

Lístok za
5€!

Regular
do 6.10.

Lístok za
9€!

Late
do 9.10.

Lístok za
14€!
  Kúpiť lístok