Speed Dating

Využij 10 minut strávených s lídrem firmy a diskutuj s ním o tématech které Tě zajímají. Co se zeptáš a dozvíš je jen na tobě.

Registrace na Speed dating je ukončena.

CV

Pavel Šimek

ŠKODA AUTO

Vedoucí IT-governance a řízení servisu

Absolvent oboru Informační systémy na ČVUT FEL v Praze s mnohaletými zkušenostmi z řízení IT infrastruktury, IT Bezpečnosti, IT Governance. Aktuálně má na starosti oddělení IT Governance, bezpečnost a řízení služeb. Zastává roli CISO pro Škoda Auto Brand. Pokud není v práci věnuje svůj volný čas rodině.


Více informací

Lenka Madliaková

Accenture

Managing Director

Lenka Madliaková je Managing Director s více než 19 lety zkušeností v IT a consultingu. Většinu kariéry se věnovala telco sektoru, ve kterém pracovala na nasazování CRM systémů a dalších rozsáhlých podnikových informačních systémů, jejichž příprava a spuštění bylo spojeno s velkými podnikovými transformacemi.

Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Bratislavě.


Více informací

Bohumír Zoubek

Profinit

Services & Products Director

Bohumír Zoubek působí ve společnosti Profinit na pozici Services & Products Director. Po studiích na VUT v Brně a University of Birmingham v oboru Computer Science nastoupil do Profinitu na pozici Junior Consultant a postupně se vypracoval na klíčovou pozici do vedení společnosti. Dlouhodobě se věnuje softwarovému inženýrství, přednáší na vysokých školách a je zastáncem propojování praxe s univerzitami. V současné době pracuje na expanzi Profinitu na trhy v západní Evropě.


Více informací

Vladimír Matouš

Raiffeisen Bank

CIO

Vladimír Matouš je od roku 2018 členem představenstva Raiffeisenbank, zodpovědným za oblast IT.

Před nástupem do Raiffeisenbank pracoval osm let na stejné pozici v sesterské společnosti Tatrabanka. Během svojí kariéry působil také v několika IT společnostech, například Digital Equipment, Compaq nebo Motorola a následně v telekomunikačním sektoru. Ve společnosti T-Mobile byl odpovědný za technologický provoz. Byl také členem vedení společnosti T-Systems Česká republika.

Jeho hlavním cílem v Raiffeisenbank je transformovat interní IT v pružnou, agilní a zároveň spolehlivou organizaci, která významně napomůže ke splnění strategických cílů Raiffeisenbank.

K jeho koníčkům patří kromě četby a cyklistiky zejména fotografie.


Více informací