Kúpiť lístok

Zatvoriť dialóg

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach ktoré Ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Prihlasovanie na speed dating bolo ukončené. Speed dating začína o 19:20.

CV

Peter Škodný

Accenture

Generálny riaditeľ

Vladimír Matouš

Tatra banka

CIO

Vladimír Matouš je od roku 2010 členem představenstva Tatra banky, zodpovědným za IT technologie. Během svojí dosavadní kariéry působil v IT společnostech (Digital Equipment, Motorola) v oblasti řízení projektů a následně v telekomunikačním sektoru, například ve společnosti T-Mobile, kde byl odpovědný za technologický provoz. Jako hlavní cíl na jeho současné pozici v Tatra bance vidí transformaci interního IT v pružnou a agilní organizaci. Za velký úspěch považuje technologické vybudování Raiffeisen banky za 12 měsíců. K jeho koníčkům patří kromě četby a cyklistiky zejména fotografie.


Viac informácií

Martin Hrnko

QBSW

CEO

Absolvoval inžinierske štúdium na FEI STU v Bratislave, odbor Informatika. Neskôr svoje vedomosti z manažérskej praxe prehĺbil štúdiom zameraným na strategické riadenie na Staffordshire University, kde získal titul MBA. Do QBSW, a.s. nastúpil v roku 2002 ako projektový manažér. Na tejto pozícii pôsobil do roku 2005, kedy u nás začal pôsobiť ako výkonný riaditeľ. Na pozícii generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva spoločnosti pôsobí od novembra 2011. Martin Hrnko je členom mnohých poradných orgánov a profesijných združení a dlhodobo podporuje šírenie IT gramotnosti na Slovensku.


Viac informácií

Juraj Malcho

ESET

CTO

Juraj Malcho je Chief Technology Officer spoločnosti ESET od roku 2016. Svoju kariéru v ESETe začal ako Virus Researcher a v roku 2004 bol zodpovedný za jeho detekciu a ďalšie analýzy. Nasledujúcou pozíciou vo firme ESET bolo vedenie výzkumu a Virus Labu. Malcho vyštudoval informatiku na STU v Bratislave, má viac ako desaťročnú skúsenosť v odbore kyberbezpečnosti a je expertom v oblasti reverse engineering. Juraj bol pozvaný prednášať v organizáciách ako napr. NATO a je aktívnym účastníkom uznývaných medzinárodných kyberbezpečnostných konferencií.


Viac informácií

Josef Šikýř

Slovak Telekom

Riaditeľ technologickej stratégie a architektúry

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/josef-sikyr-4b92236/


Viac informácií