Kúp si lístok a príď .

Left Parallax Background Element
Right Parallax Background Element

Čo ťa čaká ?

8
právnických kancelárií
s top jobmi
3
panelové diskusie
s najlepšími odborníkmi
speed dating
so špičkou v odbore
networking s
afterkou na konci

Vidíme sa v Bratislave

19. 04. 2023, 17:00,
Fakulta Práva PEVŠ, Tomášikova 20

Program Night of Chances LAW .

17:30

Aula Maxima

Artificial intelligence and its impact on justice

Technological progress is gradually making its way into everyday life. How has artificial intelligence influenced your practice? Do you encounter cases where AI conflicts with intellectual property or a contract for a work? Do you use AI chatbots, for example, in preparing arguments? Given the data background of artificial intelligence, are advocacy and legal professions in danger? Can AI replace them? Why yes/why not?

18:25

Aula Maxima

Ako sa rodí dobrý advokát?

Čo robí z advokáta dobrého advokáta? Ako sa advokáti vzdelávajú? Aké softskilly potrebuje dobrý advokát? Ako viem, že advokácia je pre mňa? Ako sa v advokácii vyrovnať s prehrami? Ako pracovať so svojou percepciou spravodlivosti a reprezentovaním klientov? Potrebuje advokát mentora? Prečo áno/ prečo nie?

19:20

Aula Maxima

Advokát, či psychológ? Duševné zdravie v advokátskom fachu

Ako sa postupuje pri ťažkých prípadoch? Ako ventilovať náročné situácie? Čo robievate v situácii, keď klient prekračuje Vašu rolu? Musí advokát sympatizovať s klientom? Akú rolu hrá v advokácii empatia?

17:30 - 20:05

1.11. Počítačová miestnosť

Speed Dating

Počas celého podujatia bude v 1.11. počítačovej miestnosti prebiehať speed dating-stretnutie na 10 minút s partnermi top právníckých kancelárií, ktorý nakopne tvoju kariérnu cestu, či už sa budete rozprávať o ťažkých biznisových témach, alebo o tom, čo mal tento špičkový odborník na raňajky.

Registrácia prebieha aj na mieste

1.11. Počítačová miestnosť

Naši speed dateri .

Aj ty sa môžeš stretnúť s týmito profesionálmi

Partneri .

Tvojimi lektormi budú profesionáli z najlepších firiem

Komunitní partneri:

Ako to u nás vyzerá ?

Nevieš si predstaviť, ako to na NoCi vyzerá? Pozri si aftermovie z predošlej IT NoCi v Brne alebo čekni výber nočných záberov, ktoré hovoria samé za seba. Nalaď sa s nami do nočnej atmosféry už teraz.